Ubezpieczenia ryzyka kredytu do doskonała podstawa do bezpiecznego rozwijania sprzedaży towarów i usług w odroczonym terminie płatności. Ubezpieczenie kredytu kupieckiego to nowoczesna oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Euler Hermes S.A., oferowany przez agentów Allianz Polska.

Grupa Euler Hermes od początku powstania w 1917 r., jeszcze jako Hermes Kreditversicherungs AG, specjalizowała się w ubezpieczeniach transakcji realizowanych z odroczonym terminem płatności, czyli w tzw. kredycie kupieckim. W 1998 r. w Polsce rozpoczęła działalność spółka Hermes Serwis Ubezpieczeń Kredytowych Sp. z o.o. prowadząca początkowo sprzedaż ubezpieczeń ryzyka kredytu kupieckiego na rachunek Allianz Polska.

Obecnie spółka działa jako Euler Hermes Zarządzanie Ryzykiem Sp. z o.o. i specjalizuje się w usługach windykacyjnych oraz ocenie wypłacalności podmiotów gospodarczych. Od 2004 r. działa Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A., które oferuje ubezpieczenia ryzyka kredytu kupieckiego jako indywidualny podmiot gospodarczy.

Więcej informacji: www.eulerhermes.pl

Jeśli interesuje cię ubezpieczenie ryzyka kredytu kupieckiego, skontaktuj się z naszym konsultantem!

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne