Produkty inwestycyjne i rozwiązania emerytalne Allianz zapewniają spokojną i pewną przyszłość finansową. Z oferty ubezpieczeń i produktów finansowych Allianz można wybrać elastyczne programy długoterminowego oszczędzania, szybkie strategie pomnażania kapitału, ubezpieczenia z planem inwestycyjnym oraz wysoko notowana na rynku OFE i IKE Allianz.

Produkty inwestycyjne Allianz to nowoczesne i elastyczne rozwiązania finansowe, dające możliwości sprawnego pomnażania kapitału. Inwestycje w Allianz zapewniają bezpieczeństwo i gwarantują osiąganie wysokich zysków w dłuższym czasie. Sprawdź fundusze inwestycyjne, IKE z funduszami inwestycyjnymi oraz Programie Systematycznego Inwestowania Allianz Progres.

>>> więcej o funduszach inwestycyjnych Allianz

>>> więcej o IKE z funduszami inwestycyjnymi Allianz

>>> więcej o PSI Allianz Progres

Rozwiązania emerytalne Allianz to doskonały sposób na zgromadzenie wysokiego kapitału na przyszłość. Gwarantuje to Otwarty Fundusz Emerytalny czyli drugi filar emerytury OFE w Allianz zapewnia wysoki zwrot inwestycji. Środki wpłacane do OFE na indywidualne rachunki są skutecznie inwestowane i pomnażane. Indywidualne Konto Emerytalne „Specjalnie dla Ciebie” – w tej chwili jedna z najlepszych form oszczędzania, zwolniona z tzw. podatek Belki.

>>> więcej o OFE w Allianz

>>> więcej o IKE w Allianz

>>> więcej o IKE z funduszami inwestycyjnymi

>>> więcej o IKE z ubezpieczeniem na życie

 

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne