IKE - Indywidualne Konto Emerytalne Allianz

Oszczędzając na emeryturę lub inny dowolny długoterminowy cel, nie musisz się już obawiać, że twój zysk pochłonie podatek od zysków kapitałowych.

Produkty inwestycyjne Allianz jak IKE specjalnie dla Ciebie oraz IKE z funduszem ubezpieczeniowym są w tej chwili najlepszą formą indywidualnego oszczędzania, która jest zwolniona z tzw. podatku Belki.

Polisa chroni również program oszczędzania na wypadek:

– pogorszenia się stanu zdrowia,
– bezrobocia,
– inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem.

IKE z funduszami inwestycyjnymi

Wybór IKE w oparciu o wybrane subfundusze Allianz FIO umożliwia swobodne kształtowanie strategii inwestycyjnej, struktury twojego portfela i poziomu ryzyka. Pozwala także elastycznie przenosić środki między subfunduszami i tym samym aktywnie wpływać na nasze przyszłe świadczenia. IKE oferowane przez TFI Allianz zapewnia zwolnienie z 19% podatku od zysków kapitałowych.

>> więcej o IKE z funduszami inwestycyjnymi

IKE z ubezpieczeniem na życie

Indywidualne konto emerytalne to wygodny sposób oszczędzania na emeryturę lub inne długoterminowe cele. Jego idealnym uzupełnieniem jest pełna ochrona ubezpieczeniowa na wypadek inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem oraz bezrobocia. Takie rozwiązanie pozwala mieć pełną kontrolę nad gromadzonymi oszczędnościami, gwarantuje od pewnego momentu możliwość wypłaty całości wypracowanych zysków i zapewnia bezpieczeństwo finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku lub zdarzenia.

IKE w postaci ubezpieczenia na życie jest odpowiednie dla każdego, kto myśli o podniesieniu swoich przyszłych świadczeń emerytalnych, chce po prostu oszczędzać na przyszłość i zabezpieczyć się na wypadek choroby, inwalidztwa lub bezrobocia.

>> więcej o IKE z ubezpieczeniem na życie

 

Jeśli jesteś zainteresowany produktami emerytalnymi Allianz, myślisz o IKE z funduszem ubezpieczeniowym lub inwestycyjnym, skontaktuj się z naszym konsultantem!

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne