Ubezpieczenia i polisy dla dzieci

Allianz oferuje rozwiązania ubezpieczeniowe, które spełniają wysokie oczekiwania każdego rodzica. W trosce o bezpieczeństwo i przyszłość swojego dziecka, możesz skorzystać z nowoczesnej polisy posagowej lub elastycznego ubezpieczenie „Specjalnie dla osób wychowujących dzieci”. Obie te polisy są odpowiednie dla każdego, kto pragnie zadbać o przyszłość swojego dziecka oszczędzając pieniądze na jego przyszłą edukację lub usamodzielnienie się w dorosłym życiu i chce zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo finansowe na wypadek własnej śmierci lub kłopotów ze zdrowiem.

Ubezpieczenie dla osób wychowujących dzieci

Ubezpieczenie „Specjalnie dla osób wychowujących dzieci” jest połączeniem ochrony ubezpieczeniowej i formą długoterminowego oszczędzania, w którym składki są lokowane w bezpiecznych i zyskownych funduszach zarządzanych przez Allianz. Ubezpieczenie pozwala zapewnić odpowiednie środki finansowe własnemu dziecku w określonym momencie jego życia. Polisa jest oferowana jako wariant ochronny, który można rozbudować o umowy na wypadek śmierci w wypadku, poważnego zachorowania oraz inwalidztwa.

>>> więcej o ubezpieczeniu dla osób wychowujących dzieci

Ubezpieczenie dziecka Allianz1

Nowe ubezpieczenie dziecka Allianz1 to wsparcie finansowe i zwrot kosztów leczenia Twojego dziecka, jeśli dozna ono uszkodzenia ciała lub w wyniku wypadku lub nagłego zachorowania będzie wymagało pobytu w szpitalu. Dzięki pieniądzom z ubezpieczenia stworzysz mu dobre warunki powrotu do zdrowia.

Polisę można rozszerzyć o wsparcie finansowe w przypadku śmierci rodzica w wypadku komunikacyjnym.

>>> więcej o ubezpieczeniu Allianz1

 

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne