Nowe ubezpieczenie dziecka Allianz1 to wsparcie finansowe i zwrot kosztów leczenia Twojego dziecka, jeśli dozna ono uszkodzenia ciała lub w wyniku wypadku lub nagłego zachorowania będzie wymagało pobytu w szpitalu. Dzięki pieniądzom z ubezpieczenia stworzysz mu dobre warunki powrotu do zdrowia.

Polisę można rozszerzyć o wsparcie finansowe w przypadku śmierci rodzica w wypadku komunikacyjnym. Wtedy każde z Twoich dzieci może otrzymywać miesięcznie nawet 2000 zł przez 15 lat (oferta dotyczy rodzica, który nie ukończył 64 lat oraz dzieci, które w momencie rozpoczęcia umowy nie ukończyły 18 lat).

W jakich przypadkach skorzystasz z pomocy:

  • w razie śmierci dziecka w wyniku wypadku
  • w przypadku uszczerbku na zdrowiu dziecka w wyniku wypadku
  • w razie zdiagnozowania poważnego zachorowania u dziecka (z listy 20 chorób)
  • w przypadku pogryzienia dziecka przez psa, pokąsania lub pogryzienia przez inne zwierzęta oraz ukąszenia owadów
  • w razie czasowej niezdolności do nauki po wypadku
  • w razie hospitalizacji dziecka po wypadku lub nagłym zachorowaniu – zasiłek szpitalny
  • w razie konieczności leczenia po wypadku – zwrot kosztów

Ubezpieczenie dziecka w Allianz obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków które mogą się wydarzyć na całym świecie, 24h/ dobę np. w szkole, w domu, na wakacjach. Polisa pozwala na objęcie ochroną kilkoro dzieci i można ją łatwo dopasować do swoich potrzeb korzystając z serwisu Allianz1 dostępnego na allianz.pl.

Ta jedna polisa wystarczy by zabezpieczyć dziecko na wypadek wystąpienia wielu zdarzeń. Dziecko skorzysta z ochrony również w przypadku amatorskiego uprawiania sportów rekreacyjnych (np.: jazda na rowerze, bieganie, narty, snowboard) – bez żadnych dopłat. Sumę ubezpieczenia można zwiększyć do wysokości do 100 000 zł dla uszczerbku i do 50 000 zł z tytułu diagnozy poważnego zachorowania, w zakresie aż 20 jednostek chorobowych. Allianz pokryje również koszty leczenia dziecka po wypadku, co da Ci możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej. Nie będzie konieczne długie oczekiwanie na lekarza specjalistę czy zabiegi rehabilitacyjne.

Na każde zdarzenie ubezpieczeniowe dziecko ma odrębną sumę ubezpieczenia. Wypłata jednego świadczenia, nie wpływa na wysokość innych świadczeń.

Składkę można opłacać w przystępnym miesięcznym abonamencie albo w 2 lub 4 ratach. Przy jednorazowej wpłacie składka roczna będzie tańsza o około 30%.

Sprawdź szczegóły oferty na www.allianz1.pl lub zadzwoń do nas!

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne