Ubezpieczenia komunikacyjne dla firm Allianz jak ubezpieczenia flot, programy leasingowe oraz przedłużone gwarancje są zawsze przygotowywane z myślą o potrzebach konkretnego partnera biznesowego. Allianz stara się dostosować rozwiązania do specyfiki danej branży i firmy.

Ubezpieczenia floty samochodowej

Ubezpieczenia flot samochodowych to pełna ochrona samochodowych środków transportu dla właścicieli dużych oraz małych firm. System ubezpieczenia floty samochodowej jest skierowany do firm posiadających powyżej 20 pojazdów. Allianz Polska gwarantuje ochronę w ramach ubezpieczenia AC, OC i NNW na wypadek prawie każdego zdarzenia, które może zajść podczas postoju pojazdu jak i w ruchu na wszystkich drogach Polski i Europy. Allianz zapewnia dodatkowo bezpłatnie szeroki pakiet Car Assistance.

W ramach ubezpieczenia flot samochodowych Allianz zapewni m.in.: jasne procedury ubezpieczania pojazdów, stałe stawki i warunki ubezpieczenia przez cały rok, uproszczoną dokumentację, możliwość wyboru kilku wariantów ubezpieczenia lub zastosowanie dodatkowych klauzul w umowie, dogodne formy płatności składki (możliwość płatności ratalnych) oraz jednolite dla całej floty procedury likwidacji szkód.

Ubezpieczenia dla firm leasingowych

Allianz oferuje pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdej firmy leasingowej. Współtworząc program ubezpieczeniowy wraz z firmą leasingową dostosowujemy jego warunki do warunków i okresu finansowania. Dzięki temu powstaje unikalny produkt ubezpieczeniowy uzupełniający ofertę leasingu.

Oferta Allianz jest dostosowana do okresu ubezpieczenia do czasu trwania umowy leasingowej, zarówno w ramach umów zawieranych co 12 miesięcy jak i umów wieloletnich. Składki można opłacać jednorazowo z góry lub w czynszach leasingowych. Zakres ochrony można kształtować zarówno w odniesieniu do całego programu, jak i poszczególnych pojazdów a ubezpieczenia zawiera atrakcyjny pakiet assistance.

Ubezpieczenia dodatkowych ryzyk

Opcjonalnie program ubezpieczeniowy może być rozszerzony o dodatkowe ryzyka:

– ubezpieczenie ochrony prawnej,
– ubezpieczenie kosztów naprawy pojazdów samochodowych (do 3,5 ton ładowności).

Ubezpieczenie kosztów napraw

Allianz Polska oraz wybrane sieci dealerskie oferują także ubezpieczenie kosztów naprawy przy zakupie nowego oraz używanego auta. Dodatkowy rok, dwa lub, w niektórych programach, nawet trzy lata zapewnią spokój i pewność użytkowania samochodu. Ubezpieczenia są zróżnicowane pod względem zakresu ochrony. Przedmiotem ubezpieczenia są koszty usunięcia awarii mechanicznej i elektrycznej któregokolwiek z zespołów pojazdu wymienionego w umowie ubezpieczenia.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne