Ubezpieczenia firmowych podróży służbowych – delegacji, wyjazdów szkoleniowych w Allianz to doskonałe zabezpieczenie przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Z ubezpieczeniem Allianz w razie wypadku, choroby lub innego losowego przypadku, pracownicy firmy uzyskają natychmiastową pomoc i dobrą opiekę.

Ubezpieczenia Open Business Travel

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej „Open Business Travel” jest przeznaczone dla firm i organizacji, które często wysyłają swoich pracowników za granicę. Dla pracodawcy to niższe koszty i mniej formalności, a dla pracowników komfort korzystania z kompleksowej ochrony.

Ubezpieczenia Tramp

Ubezpieczenia w podróży zagranicznej „Tramp” jest skierowane do biur podróży: organizatorów i agencji sprzedających imprezy turystyczne, organizujących przejazdy i sprzedających bilety podróżne. Szeroki pakiet ubezpieczeń wzbogaci ofertę biura podróży i pomoże ograniczyć ryzyka związane z organizacją wyjazdów.

Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP – polisa otwarta

Ubezpieczenie w podróży po Polsce jest propozycją dla firm i organizacji, które często delegują swoich pracowników mieszkających stale w Polsce na wyjazdy na terenie kraju. Pracodawca zapewnia sobie niższe koszty i mniej formalności a pracownicy –zyskują kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne dla cudzoziemców „Traper” – polisa otwarta

Ubezpieczenie „Traper” w formie polisy otwartej jest przeznaczone dla firm i organizacji zatrudniających cudzoziemców, odbywających częste podróże służbowe w kraju i za granicą. Dzięki temu ubezpieczeniu pracodawca zapewnia ochronę pracownikom, którzy nie mieszkają w Polsce.

Jeśli interesują Cię ubezpieczenia w podróży dla twoich pracowników, skontaktuj się naszą agencją.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne