Grupowe ubezpieczenie na życie Allianz są dobrym zabezpieczeniem życia i zdrowia pracowników oraz członków ich rodzin. Pozwalają także gromadzić środki na przyszłość. Allianz oferuje szeroki wachlarz umów dodatkowych pozwalających zabezpieczyć pracownika i jego rodzinę – wszystkie dają poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Allianz Rodzina

Nowoczesne ubezpieczenie Allianz Rodzina to produkt bardzo elastyczny i zadowoli każdego pracownika. To także doskonała alternatywa dla tradycyjnych programów zabezpieczenia socjalnego. Grupowe ubezpieczenie na życie Allianz Rodzina podnosi atrakcyjność warunków zatrudnienia w przedsiębiorstwie, poprzez wprowadzenie dodatkowego pakietu świadczeń. Zapewnia pomoc finansową pracownikom i ich rodzinom w przypadku wystąpienia nagłych zdarzeń losowych.

Wdrożenie systemu ubezpieczeń grupowych daje pracodawcy wiele korzyści. Pomaga w tworzeniu stabilnej, lojalnej i identyfikującej się z firmą kadry pracowniczej, jest skutecznym narzędziem zarządzania kadrami i podnosi atrakcyjność pracodawcy na rynku pracy. Ubezpieczenia grupowe to także narzędzie motywowania najlepszych pracowników. Pracodawca może wliczyć płacone składki w koszt uzyskania przychodu.

Ubezpieczenie można swobodnie kształtować w zależności od potrzeb i możliwości osób przystępujących do umowy.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę przez 24 godz. na dobę na całym świecie.

 >>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Rodzina

Allianz Opieka Zdrowotna

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Allianz Opieka Zdrowotna daje natychmiastowy dostęp do opieki medycznej w kilkuset prywatnych placówkach medycznych w Polsce. Tak w formie indywidualnej, jak i rodzinnej oraz bogatą gamę wariantów ubezpieczenia wzbogaconych umowami dodatkowymi. Do każdego z wariantu dołączony jest bezpłatny pakiet pełnego assistance. Dodatkowo program zdrowotny może być wzbogacony umowami dodatkowymi, dotyczącymi chirurgii jednego dnia, rehabilitacji i stomatologii.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Opieka Zdrowotna

Allianz Opieka Szpitalna

Allianz Opieka Szpitalna jest nowym grupowym ubezpieczeniem Allianz zapewniającym klientowi organizację i pokrycie kosztów planowych operacyjnych świadczeń szpitalnych, które są rozliczane bezgotówkowo lub refundowane – w zależności od wyboru klienta.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Opieka Szpitalna

 

Jeśli jesteś zainteresowany grupowym ubezpieczeniem na życie Allianz, skontaktuj się z naszą agencją.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne