Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Allianz to rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom, a także ich rodzinom wszechstronną opiekę medyczną. Oferta Allianz pozwala wybrać program najbardziej odpowiadający oczekiwaniom pracodawcy i pracowników.

Pracownicy dzięki ubezpieczeniu grupowemu mają poczucie bezpieczeństwa oraz szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy, badań, profesjonalną i kompleksową poradę wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej, możliwość leczenia w prywatnych zakładach opieki lekarskiej w ponadstandardowych warunkach. Ubezpieczenie w Allianz pozwala pracodawcy efektywnie zarządzać kadrami i umacnia jego pozycję na rynku pracy.

Allianz Opieka Zdrowotna

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Allianz Opieka Zdrowotna daje natychmiastowy dostęp do opieki medycznej w kilkuset prywatnych placówkach medycznych w Polsce. Tak w formie indywidualnej, jak i rodzinnej oraz bogatą gamę wariantów ubezpieczenia wzbogaconych umowami dodatkowymi. Do każdego z wariantu dołączony jest bezpłatny pakiet pełnego assistance. Dodatkowo program zdrowotny może być wzbogacony umowami dodatkowymi, dotyczącymi chirurgii jednego dnia, rehabilitacji i stomatologii.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Opieka Zdrowotna

Allianz Opieka Szpitalna

Allianz Opieka Szpitalna jest nowym grupowym ubezpieczeniem Allianz zapewniającym klientowi organizację i pokrycie kosztów planowych operacyjnych świadczeń szpitalnych, które są rozliczane bezgotówkowo lub refundowane – w zależności od wyboru klienta.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Opieka Szpitalna

Jeśli jesteś zainteresowany grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym dla swoich pracowników, skontaktuj się z naszym agentem.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne