Ubezpieczenie Car Assistance Allianz jest gwarancją całodobowej, wszechstronnej pomocy w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu w czasie podróży po Polsce i Europie (z wyłączeniem Rosji, Ukrainy i Mołdawii). Car Assistance Allianz jest dostępne w trzech wariantach: Standard, Plus i Exclusive.

Warianty ubezpieczenia Car Assistance:

Ubezpieczenie Car Assistance Standard to bezpłatna opcja w ramach ubezpieczenia AC. Wariant Standard zapewnia podstawową pomoc w razie wypadku kradzieży czy też awarii pojazdu. W pakiecie jest limit na holowanie od 125 do 250 Euro oraz auto zastępcze do 4 dni. Kierowca i pasażerowie są zabezpieczeni od różnych zdarzeń w podróży – jeśli dojdzie do wypadku ubezpieczyciel zapewnia im hotel lub zorganizuje podróż powrotną.

Ubezpieczenie Car Assistance Plus można dokupić do ubezpieczenia AC. Ten wariant oferuje szerszą ochronę niż Standard np. dodatkowo wydłużony czas udostępnienia samochodu zastępczego do 7 dni, zapewniający ochronę i pomoc nawet pod domem oraz zwiększoną kwotę na na holowanie do 1000 Euro.

Ubezpieczenie Car Assistance Exclusive to najszerszy zakres ochrony dostępny na rynku. Zawiera wszystkie elementy pakietu Plus oraz Standard, auto zastępcze na 14 dni, limit na holowanie 2000 Euro oraz szeroki zakres usług dodatkowych np.: znalezienie przechowalni opon, dekorowanie pojazdu, zakup i dowóz łańcuchów śnieżnych oraz odmrażaczy do zamków, usługę door to door czyli odstawienie pojazdu do klienta po dokonanej naprawie, a także zapewnienie opieki po wypadku dla przewożonych dzieci oraz odwiezienie zwierząt i bagażu.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne