Ubezpieczenia na życie Allianz to bezpieczeństwo dla ciebie i twoich bliskich, zabezpieczenie spłaty kredytu oraz dobra lokata kapitału. Ubezpieczenie Terminowe na Życie, Specjalnie dla Ciebie, NNW, IKE z ubezpieczeniem na życie – elastyczne polisy Allianz.

Ubezpieczenia na życie tradycyjne

Tradycyjne ubezpieczenie na życie to polisa ochronna, która może pełnić także funkcje oszczędnościowe. Podstawowa rola ubezpieczenia na życie to zapewnienie świadczenia na rzecz najbliższych w przypadku  śmierci osoby ubezpieczonej. W ofercie ubezpieczeń na życie są także polisy, które umożliwiają kapitalizację wpłat. Zgromadzony kapitał jest wypłacany, np. gdy ubezpieczony osiągnie określony wiek.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu na życie

Plan pełnej ochrony

Plan pełnej ochrony jest indywidualnym, terminowym ubezpieczeniem na życie. Polisa pozwala zabezpieczyć spłatę zobowiązań finansowych – kredytu, pożyczki gdyby Ciebie zabrakło i stanowi doskonałe zabezpieczenie przyszłosci bliskich. Świadczenie jest zwolnione z podatków od zysków oraz z podatku spadkowego.  Plan pełnej ochrony pozwala również stworzyć indywidualny pakiet ochronny dla ubezpieczonego – w razie choroby lub wypadku.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Plan pełnej ochrony

Allianz Opiekun

Nowe tradycyjne ubezpieczenie na życie „Allianz Opiekun” zapewnia całoroczną, kompleksową ochronę i wsparcie w najtrudniejszych momentach życia spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Allianz Opiekun

Plan na dziś i jutro

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Ubezpieczenie Plan na dziś i jutro łączy funkcje ochronne dostarczane przez umowy dodatkowe z oszczędzaniem.

>>>czytaj więcej o ubezpieczeniu Plan na dziś i jutro

Polisa lokacyjna Allianz Profit

Allianz Profit jest jednocześnie ubezpieczeniem na życie i dożycie oraz lokatą. Od tradycyjnej lokaty prócz ubezpieczenia, wyróżnia ją wyjątkowo korzystne zwolnienie od tzw. podatku Belki czyli zysku z podatku od zysków kapitałowych. Polisa Allianz Profit zapewnia, że na na koniec okresu umowy uzyskamy wypłatę w określonej wysokości.

>>>czytaj więcej o polisie

IKE z ubezpieczeniem na życie

Indywidualne konto emerytalne pomaga wygodnie oszczędzać w dłuższym okresie np. na emeryturę. IKE zapewnia dobrą kontrolę i swobodny dostęp do zgromadzonych oszczędności i wypracowanych zysków. IKE stanowi także zabezpieczenie na wypadek inwalidztwa lub bezrobocia.

>>> czytaj więcej o IKE z ubezpieczeniem na życie

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne