Ogólne Warunki Ubezpieczenia na życie Allianz Opiekun

Nowe tradycyjne ubezpieczenie na życie “Allianz Opiekun” zapewnia całoroczną, kompleksową ochronę i wsparcie w najtrudniejszych momentach życia spowodowanych nieszczęśliwym wypadkiem. Pełną ochronę, wsparcie finansowe w razie pobytu w szpitalu i inwalidztwa, zabezpieczenie najbliższych na wypadek śmierci oraz łatwy dostęp do obszernego pakietu usług Assistance dla całej rodziny zyskujesz już za złotówkę dziennie. Jedną z najważniejszych cech nowej oferty ubezpieczeniowej Allianz jest jej prostota.

Ubezpieczenie „Allianz Opiekun” jest przeznaczone dla każdego, kto szuka dobrego i niedrogiego ubezpieczenia na życie, które można zawrzeć szybko, bez badań lekarskich i większych formalności i chce zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę w krótkim okresie. Umowę podpisujesz na rok i nie ma konieczności jej przedłużania. Jednak polisę można kontynuować przez kolejne roczne okresy, w zależności od aktualnej potrzeby.

Allianz Opiekun umożliwia korzystanie z wszechstronnej pomocy w trudnych sytuacjach życiowych, a polisę można zawrzeć na rzecz jednej osoby lub wszystkich członków rodziny. Do wyboru są 2 zakresy ochrony oraz 3 warianty sum ubezpieczenia

„Allianz Opiekun” zapewnia wsparcie finansowe na wypadek pobytu w szpitalu i inwalidztwa, a także zabezpieczenia rodziny na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku i wypadku komunikacyjnego. W ramach polisy zyskujesz dostęp do szerokiego pakietu usług Assistance dla całej rodziny i to bez względu na wybrany pakiet ubezpieczenia (Solo, Solo Plus, Duet czy Duet Plus).

Poziom ubezpieczenia można dopasować do swoich wymagań poprzez wybór spośród 4 pakietów, 2 zakresów ochrony oraz 3 wariantów sum ubezpieczenia. Ideą polisy „Allianz Opiekun” jest także indywidualne podejście – każde z dzieci otrzymuje swoją odrębną sumę ubezpieczenia, masz także możliwość objęcia ochroną partnera życiowego oraz jego dzieci.

Allianz wypłaca świadczenia również w przypadku, gdy śmierć nastąpi po wygaśnięciu umowy ubezpieczenia (jeśli nieszczęśliwy wypadek nastąpił w czasie obowiązywania umowy).

 

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem na życie Allianz Opiekun, lub masz pytanie dotyczące innych ubezpieczeń na życie, skontaktuj się z naszą Agencją:

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne