Polisa ubezpieczeniowa następstw nieszczęśliwych wypadków Allianz zabezpieczy cię przed ich skutkami. Działa wszędzie w każdych okolicznościach: w domu, w pracy, na ulicy, na urlopie. Ubezpieczenie NNW chroni przed  kosztami, jakie musielibyśmy ponieść w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, pomaga w uzyskaniu fachowej pomocy, gwarantuje pieniądze na rehabilitację i pokrywa straty wywołane nieobecności w pracy czy pobytem w szpitalu.

NNW indywidualne

Indywidualne ubezpieczenie NNW chroni przed negatywnymi skutkami wypadków, których nie sposób przewidzieć. Ubezpieczenie Allianz NNW wyróżnia się wśród podobnych ofert podwójnym świadczeniem na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu i najdłuższym okresem wypłaty zasiłku szpitalnego.

>>> więcej o NNW indywidualnym

NNW rodzinne

Ubezpieczenie Allianz NNW ochroni przed przed niebezpieczeństwami także twoich najbliższych. Rodzinne ubezpieczenie NNW znacznie złagodzi przykre skutki wypadków a  Allianz Polska gwarantuje szczególnie korzystne warunki rodzicom z dziećmi, które są na ich utrzymaniu. Atutem rodzinnego ubezpieczenia Allianz jest także najdłużej na rynku wypłacany zasiłek szpitalny i podwójne świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu.

>>> więcej o NNW rodzinnym

NNW dla grup nieformalnych

Dzięki grupowym polisom Allianz NNW, można dużo zaoszczędzić na kosztach ubezpieczenia. Wystarczy należeć do nieformalnej grupy, by móc zawrzeć doskonałe ubezpieczenie w korzystniejszych stawkach, niż w formie indywidualnej.

>>> więcej o NNW dla grup nieformalnych

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne