Ubezpieczenia Turystyczne Allianz

Dzięki ubezpieczeniom turystycznym Allianz będziesz mógł bezpiecznie i spokojnie zwiedzać świat albo pracować za granicą. Polisy turystyczne Allianz ochronią cię przed nieprzyjemnymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na wakacjach i podczas podróży służbowej.

Globtroter

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej Allianz Globtroter jest przeznaczone dla wszystkich którzy bez stresu lubią poznawać piękno obcych krajów. Jeśli podczas wyjątkowej wycieczki lub ważnej podróży służbowej przytrafi ci się jakiś wypadek, choroba, zginie ci bagaż lub będziesz musiał odwołać rezerwację ubezpieczenie Globtroter uchroni cię przed niepotrzebnymi kosztami.

>>> więcej o polisie Globtroter

Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP

Ubezpieczenie dla podróżujących po terytorium RP  jest przeznaczone dla osób mieszkających w Polsce, które często jeżdżą po kraju prywatnie lub służbowo. Dzięki polisie Allianz możesz być pewien, że w nagłym przypadku ubezpieczyciel natychmiast przyjdzie ci z pomocą. Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP to oferta dla wszystkich, którzy chcą podróżować po Polsce i czuć się się komfortowo.

>>> więcej o ubezpieczeniu turystycznym w kraju

Ubezpieczenie turystyczne dla cudzoziemców Traper

Ubezpieczenie turystyczne Allianz Traper jest dedykowane cudzoziemcom, którzy są w podróży poza swoim krajem. W zależności od potrzeb ochrona ubezpieczeniowa rozciąga się na Polskę, państwa w układzie Schengen lub na cały świat. Ubezpieczenie wyróżnia się tym, że ubezpieczony nie musi stawiać się na komisji lekarskiej w Polsce w wypadku wypłaty świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu.

>>>  więcej o ubezpieczeniu turystycznym dla cudzoziemców

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne