TERAZ – TAJŻE OCHRONA W RAZIE ZACHOROWANIA NA COVID-19

Globtroter jest ubezpieczeniem dla wszystkich turystów wyjeżdżających za granicę. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób, które często i na krótko wyjeżdżają w ciągu roku za granicę, przebywają krótko lub stale za granicą oraz dla klientów biur podróży. Ubezpieczeniem Globtroter mogą być objęte osoby indywidualne, rodziny, oraz grupy.

Ubezpieczenie turystyczne Allianz to polisa, której zakres można indywidualnie dopasować do własnych potrzeb.

Kompleksowa oferta zawiera pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, obowiązujące również na terenie RP do 24 godzin przed przekroczeniem granicy Polski i 24 godziny po przekroczeniu granicy Polski w drodze powrotnej do domu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub rzeczy zabezpieczającej przed skutkami finansowymi związanymi z naprawieniem szkody wyrządzonej drugiej osobie, ubezpieczenie opóźnienia, zniszczenia czy utraty bagażu podróżnego.

Ubezpieczenie obejmuje również przenośny sprzęt elektroniczny oraz instrumenty muzyczne. Polisa pokrywa także straty wynikłe z odwołania imprezy turystycznej przed wyjazdem lub rezygnacji z imprezy w trakcie jej trwania, zawierane z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych – nawet do 100% wartości imprezy turystycznej.

Ubezpieczenie pokrywa także koszty anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów rezygnacji z biletu lotniczego.

Co zapewnia ubezpieczenie turystyczne Allianz?

Możliwość skorzystania z szybkiej i fachowej pomocy Centrum Operacyjnego Assistance w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania w trakcie podróży, niezależnie od miejsca, gdzie to się stało.

Doskonale wyszkolony zespół wielojęzycznych operatorów i lekarzy, z którymi można się konsultować telefonicznie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dostęp do pełnego zakresu usług medycznych – począwszy od wizyty lekarskiej poprzez zabiegi ambulatoryjne, hospitalizację, aż do transportu medycznego samolotem sanitarnym.

Bieżący nadzór Centrum Operacyjnego Assistance nad obsługą medyczną ubezpieczonego, co zwalnia go od konieczności np. szukania odpowiedniego specjalisty, szpitala, środków transportu.

Allianz pokrywa koszty udzielenia pomocy, bez konieczności wydawania własnych pieniędzy i ubiegania się o refundację.

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem turystycznym Globtroter Allianz lub chcesz wiedzieć o nim więcej – skontaktuj się z naszym konsultantem!

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne