Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP jest elastyczne, co umożliwia Ci dopasowanie odpowiedniego zakresu ochrony, jakiego będziesz potrzebować podczas wyjazdu służbowego czy wakacji w Polsce. Ubezpieczenie pozwala czuć się bezpiecznie podróżując po Polsce. Ubezpieczenie w podróży po Polsce Allianz daje ci pewność natychmiastowej pomocy w razie przykrych niespodzianek, które czyhają na Ciebie podczas wyjazdu.

Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP jest przeznaczone do osób, które podróżują prywatnie lub służbowo po kraju. Polisa jest przeznaczone dla osób indywidualnych, rodzin i grup

W wersji kompleksowej polisa obejmuje:
– ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu,
– pomoc w podróży – asisstance,
– pokrycie kosztów leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz transportu medycznego w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania,
– ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub rzeczy,
– ubezpieczenie ryzyka utraty, zniszczenia czy opóźnienia bagażu podróżnego,
– ubezpieczenie ryzyka utraty i zniszczenia sprzętu sportowego,
– ubezpieczenie ryzyka odwołania krajowej imprezy turystycznej lub wcześniejszego z niej powrotu,
– pokrycie kosztów anulowania noclegu w hotelu,
– pokrycie kosztów rezygnacji z biletu.

Co zapewnia ubezpieczenie podróży na terytorium RP?

Ubezpieczenie pozwala szybko skorzystać z szybkiej i fachowej pomocy Centrum Operacyjnego w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania w trakcie m.in. podróży, pracy, szkolenia czy imprezy integracyjnej na terenie RP. Konsultanci, operatorzy i lekarze czekają są gotowi nieść pomoc 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Centrum Operacyjne ma bieżący nadzór nad obsługą medyczną ubezpieczonego. Dzięki temu nie musisz szukać odpowiedniego specjalisty, szpitala, środków transportu.

Ubezpieczenie pokrywa koszty udzielenia pomocy, co zwalnia od konieczności wydawania własnych pieniędzy i późniejszego ubiegania się o refundację.

Opcje ochrony ubezpieczenia możesz elastycznie dopasować do własnych potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem podróży na terytorium RP lub chcesz wiedzieć o nim więcej – skontaktuj się z naszym konsultantem!

Ubezpieczenia dla firm
Ubezpieczenia na życie
Ubezpieczenia komunikacyjne